Návštěvní knihaPříspěvek:


Informace přišpendleno do
6.12.2025 5:00

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce).

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Catalina Luna Espósito dnes
24.2.2024 13:45

Vůbec se nemusíš bát, Vaness! Až bude systémový zápis na předměty, najdeš upozornění na hlavní nástěnce :-) Ale pár dní to ještě potrvá, i když se na tom pilně pracuje! :-)


Vaness Hrashovaa dnes
24.2.2024 13:42

Aha děkuji už jsem se lekla😄


Ellen Susan Blue dnes
24.2.2024 13:41

Zápis oficiálně ještě nebyl. Jen se hraje, že už je vyučování.


Vaness Hrashovaa dnes
24.2.2024 13:34

Ahoj, sice už jsem ve skole ale chtěla bych se zeptat-kde najdu, co mám právě za hodinu? Děkuji Vaness


Tarn Wack čtvrtek
15.2.2024 13:33

Ahoj, říct může postava prakticky cokoliv, klidně že jí vychovali drakodlaci a jsou tak tlustý, že se na Příčnou nevejdou :D
Jenom jí to nejspíš nikdo nebude věřit a to oprávněně.
Ale nejčastěji rodiče jedenáctiletých děcek "tady v tom krámě vedle", případně "mě poslali na drakoládu, ať můžou v klidu koupit ponožky".


Manon Lovelace čtvrtek
15.2.2024 12:40

Ahoj. Jak je to s rodiči mladších dětí v době, kdy ještě nejsou ve škole, ale pohybují se v kouzelnickém prostoru, je standardnější říct, že tu jsou se mnou, nebo není divné, aby tu bylo jedenáctileté dítě samo? :D Díky!


Bruce F. Abberfield pondělí
12.2.2024 19:14

Ahoj!
Na Obrtlé kupříkladu nedávno přibyl obchod, který platí za donášku biologického materiálu, školní noviny své pisatele odměňují, někteří profesoři vyhlašují vlastní formy brigád, které se tu a tam objeví na nástěnce v pátém patře (to až ve škole), soutěže občasně vyplácí výherce galeony, někdy se rozjedou studentské sázky, někdy nabízí brigádu samotní studenti, na trzích někdo nechá dýško... je to věru rozmanité, stačí jen mít oči dokořán a být ve správný čas na správném místě!

Co se koštěte týče, asi záleží na jaký model by si zájemce nejraději šetřil. A i to trvá, je-li šikovný, nanejvýš pár let. Většina famfrpálistů má své vlastní koště už někdy okolo třeťáku.


penízky pondělí
12.2.2024 18:21

Ahoj ahoj, můžu se zeptat jak studentík může přijít k penězům kromě brigád a stípka? Jak dlouho může trvat našetřit si třeba na koště??


Vaness Hrashovaa neděle
11.2.2024 17:06

dekujuu


Cirilla J. Frost neděle
11.2.2024 15:24

Ahoj, v majetku máš item Pokyny pro studenty. Tam je i seznam pomůcek. :)


Vaness Hrashovaa neděle
11.2.2024 13:57

muzu se zeptat, kde najdu pomucky co potrebuji? byla jsem na tom a nevim jak tam mam jit zpatky. dekuju za odpoved


Lusaka P. Monrovia neděle
11.2.2024 12:41

Neboj, neumře. Jen ji na některých místech můžou okrást. :)


Manon Lovelace neděle
11.2.2024 12:12

Co se stane, když vstoupím do některého z míst v Obrtlé ulici? Umře moje postava? Sžírá mě zvědavost!


Tarn Wack sobota
10.2.2024 12:16

Ahoj, moc smysl to nemá, dospělé postavy se z nedostudovaných postav prakticky nevytvářejí.
A peníze, které jsou na postavách nikde nechybí, není nějaké limitované množství celkových peněz, takže převádění peněz z neaktivních postav nemá smysl. (Resp. je zakázané si takové peníze přeposílat na studentské postavy, ale to je něco jiného.)