Inzeráty na Ministerstvu Kouzel
MINISTERSTVO KOUZEL
VELKÉ BRITÁNIE

Brigáda
Oddělení administrativy Ministerstva kouzel vyhlašuje výběrové řízení na letní brigádu. Náplň práce spočívá v provádění návštevníků po vyhrazených prostorách budovy ministerstva, rozdávání informačních letáků a zodpovídání dotazů.

Požadavky:
  • dovršený 14. rok života nebo vystudovaný min. 3. ročník střední školy
  • časová flexibilita
  • zodpovědný přístup
  • přívětivé a slušné vystupování
Nástup možný od 1. 7. 2104. Svoje životopisy posílejte sovou nejpozději do 17. 6. 2105 na Sekretariát Ministerstva kouzel. Vybraní uchazeči budou sovou pozváni na skupinový pohovor, kde jim budou poskytnuty bližší informace.
RPG školka 2105


Drazí spoluhráči!
Další registrace se blíží a s ní desítky nedočkavých nováčků. Stejně jako každý rok bude potřeba každé pomocné ruky, která se bude ochotna nabídnout, aby nováčky správně navedla a usnadnila jim vstup do hry.

Školka je od letošního roku zřízena formou zcela automatizovaného testu, který ověřuje základní znalosti hraní textového RPG v pojetí HOCZ. Po jeho dokončení jsou nováčci vpuštěni do Londýna. Školkaři primárně zastávají roli "patronů" a pomáhají přiděleným nováčkům se základní orientací na projektu. Stále figurují jako letní vypravěči a RPG upozornění na chatech, od nynějška ale této části agendy budou věnovat mnohem větší pozornost.

Od pomocníků se tedy bude očekávat aktivní hraní s předškoláky v Londýně, tvorba letního dění, odpovídání na všemožné dotazy a ochota věnovat se nováčkům v případě jejich zájmu individuálně.

Požadavky na post školkaře:

  • vystudovaný aspoň 3. ročník
  • znalost fungování projektu HOCZ a jeho RPG světa
  • chuť, mnoho času a svatá trpělivost

Přihlášky posílejte do 15. 1. 2024 na e-mail rpg@hocz.org. Do předmětu uveďte heslo "RPG školka 2105 – jméno postavy". Napište svoje herní jméno, ročník, kolej, kontakt na Discord a stručný důvod, proč jste právě vy ideálním kandidátem pro školku!

Těšíme se na spolupráci!

MINISTERSTVO KOUZEL
VELKÉ BRITÁNIE


Odbor kouzelnických nehod a katastrof hledá nové zaměstnance.

Sekretariát odboru kouzelnických nehod a katastrof Ministerstva kouzel vyhlašuje výběrové řízení na pozice zaměstnanců pro všechna pod něj spadající oddělení.

Požadavky:
– Ukončené vzdělání na úrovni OVCE či WSL úrovni
– Čistý trestní rejstřík
– Anglický jazyk na úrovni GSCE (druhý jazyk výhodou)
– Psaní na stroji
– Alespoň tří a čtvrtletá předchozí praxe v patřičném oboru

Nástup možný ihned.

Přihlášení do výběrového řízení probíhá prostřednictvím standardního formuláře pro žadatele typu D42. Je možné také přiložit životopis a reference od předchozích zaměstnavatelů.

Vyplněné formuláře odesílejte na adresu:
Sekretariát Odboru kouzelnických nehod a katastrof
Ministerstvo Kouzel
3. patro
Hluboko pod centrem Whitehallu
Londýn

HLEDÁME POMOCNÍKY!
V rámci Správy hledáme aktivní a nadšené hráče, kteří by se chtěli podílet na zajištění hladkého běhu HOCZ z hlediska reálií, vyřizování současných povinností, ale i realizace dlouho zanedbávaných agend. Pokud byste chtěli přiložit ruku k dílu ať už v těchto „nových“, nebo průběžně plněných záležitostech, neváhejte a přihlaste se!

Přihlášky odesílejte na rpg@hocz.org a do předmětu uveďte "Inzerát Správa RPG".

Co si představujeme u kandidáta:
– Proaktivitu
– Chuť věci poznávat a zlepšovat
– Dobrou orientaci v pravidlech a fungování na HOCZ
– Prokazatelnou aktivitu
– Nekonečnou trpělivost

Co nesmí chybět v přihlášce:
– Herní jméno
– Kolej (jenom Občané, Vedení a studenti s NKÚ)
– Počet postav, které máte (vystudované postavy, nováčci, profesorské postavy, CPčka...)
– Uživatelské jméno na Discordu

Zároveň budeme rádi, když se nám také představíte jako hráči, pochlubíte se, čím jste byli v minulosti spoluhráčům nápomocni (ať už na HOCZ nebo jinde, pokud je to relevantní) a co od působení ve Správě očekáváte.