Školní | Neherní aktualityCirilla J. Frost | 21.2.2024 21:42
Hledá se popiskář postav!

Ahoj,

mezi popiskáři postav dochází k drobným personálním změnám a proto hledám dobrou duši, která by s touto agendou ráda pomohla.
Popiskář postav kontroluje a opravuje popisky postav podle stanovených pravidel. Jeho úkolem je podchytávat nedostatky a chyby, které hráčům při vytváření popisku uniknou. Figuruje jako pomocná ruka pro ty, kteří si se svým popiskem nevědí rady.

Co musí popiskář splňovat?

    Mít výborné znalosti českého jazyka a pravidel popisků postav
    Být prokazatelně aktivní
    Mít nekonečnou trpělivost

Hlásit se může kdokoliv, kdo tyto podmínky splňuje. Je jedno, zda jste student, občan nebo profesor.
Zájemci nechť se mi ozvou na můj discord: @drooven

Kirin
Gregor Herbert | 29.1.2024 17:26
Políčko na text o vás

Milí Hoczáci,
mnoho z vás (974) používalo políčka v zozname kamarátov na text o sebe. A občas sa našiel niekto, kto sa snažil zistiť, ako tam to políčko pridať. Tak od dnešného dňa si už políčko nemusíte a ani nemôžete pridávať. Do nastavenia hráča pribudlo políčko, kam si môžete o sebe napísať text, aký potrebujete a on sa zobrazí na vašej karte hráča. Predvyplnili sme vám tam obsah vašich prázdnych kamarátskych políčiek.
Lusaka P. Monrovia | 22.1.2024 17:59
Skrytí e-mailů v soutěžích a připomínka bezpečnosti

Milí hráči,
na základě upozornění jedné ze studentek (které tímto děkujeme) došlo v listopadu ke skrytí e-mailových adres ve vypracování soutěží. Nově mail vidí pouze zadavatel soutěže, autor vypracování a administrátoři Hocz. Ostatním se místo adresy zobrazí pouze *email schován* K úpravě jsme přistoupili za účelem ochrany osobních údajů hráčů, kteří mají v e-mailové adrese uvedeno své jméno či rok narození.

V souvislosti s touto změnou si vám dovolujeme připomenout základní pravidla bezpečnosti na internetu. Také vám můžeme doporučit založení speciální e-mailové adresy pro účely Hocz (např. se jménem postavy).

Za vedení
Rence
Cirilla J. Frost | 2.1.2024 21:28
RPG školka 2105

Ahoj všem,

registrace už klepe na dveře, proto již tradičně vyhlašuji nábor do RPG školky. Pokud tedy chcete přiložit ruku k dílu a vyzdobit si své hoczácké CV, neváhejte si podat přihlášku!

Ocením každou ochotnou duši!

Kirin
William C. Cairo | 29.12.2023 10:39
HOCZ se stěhuje

Jak už bylo několikrát zmíněno, HOCZ se stěhuje na novou doménu a hosting. Mrzí nás, že po letech opouštíme legendární adresu hocz.org, ale přestěhování nám zajistí klidnější spaní, protože bude vše na hocz pod naší plnou technickou kontrolou.

Na vědomost se tedy dává, že tuto sobotu 30.12.2023 od 23h bude celé HOCZ na několik hodin nefunkční, zatímco bude stěhování probíhat. Až vše zdárně proběhne, najdete hocz na nové adrese:

WWW.HOCZ.CZ
(Stará adresa bude ještě několik měsíců fungovat, než si všichni zvykneme)

Omlouváme se těm, kteří měli na tento večer naplánovanou hru a doufáme že vše půjde jako po másle.

Štastný Nový rok
TechniciUkaž starší